תקשיבי
ספר הביכורים של נטאלי בן דוד אלנתן

תקשיבי מתאר את מסעה של נטאלי בן דוד. בבסיסו רגעי עלייתה כפעוטה מקזבלנקה, הכרוכים בחוויית נטישה, כאשר בגיל שנה ועשרה חודשים הופרדה ממשפחתה והכול הפך לה זר. הספר עוסק ביחסי אם ובת, בכאב הבלתי נסבל של הניתוק, ברצון עז לאהבה ובנחישות ליצור מציאות חדשה מתוך השבר הגדול בגוף ובנפש הצעירים.

"יש פצעים שנדרש להם מסע של חיים שלמים כדי להגליד", כותבת בן דוד ומזמינה אותנו ללמוד על התבוננות בכעס, החלמה, סליחה והתפתחות.
זהו ספר רב-עוצמה ומרגש בו אנו מלווים את המספרת כילדה, כבת זוג, כאם וכאחות. קטעי ממואר, רגעי יומיום, תובנות ושירים נשזרים זה בזה כמארג – הם מביעים עמקי כאב וכמיהה, ועוקבים אחר תהליכים אשר נובעים ממעמקים אלו ומאפשרים מימוש וחופש.
 
image
נטאלי בן דוד עוסקת למעלה מ-25 שנה בהנחיית סדנאות ובפיתוח תוכן ודרכי גישה עבור אלפי אנשים לחיים נינוחים ומלאי משמעות. נטאלי נשואה ואם לשתי בנות.

תקשיבי הוא ספרה הראשון של נטאלי בן דוד, ילידת קזבלנקה. לימים הקימה וייסדה את בית הספר EMOTION העוסק בהוויה ובטרנספורמציה, ופיתחה את שיטת סאטיה העוסקת בקשב העמוק שלנו לעצמנו.

"דרך התפתחות אישית והיכרות עצמית כל אחד יכול לחולל מפנה בחייו"
איך תרצו לקבל את הספר?
*אנו מכבדים את כל כרטיסי האשראי למעט דיינרס
** יש להקליד את מספר ת.ז ב-9 ספרות

ספר באיסוף עצמי

מבית אימושיין 
רחוב רוקח 121 ר"ג
 79 ₪
כמות

79  

ספר מנקודת איסוף

לאחר התשלום ישלח אליך SMS עם אפשרות לבחור נקודת איסוף מדוייקת 
79 ₪
+ תוספת 15 ₪  דמי משלוח
כמות

94  

הסליקה נעשית באמצעות מערכת הסליקה של טרנזילה ועומדת בתקני האבטחה המחמירים ביותר.

אופס... המוצר לא הוגדר באופן תקין

על מנת לאפשר מעבר לחלונית התשלום, יש להזין את שם המסוף בהגדרות המוצר.
בנוסף, חסר מחיר. אנא הזינו מחיר במספר שלם או עם שבר עשרוני ללא טקסט נוסף.
על מנת לאפשר מעבר לחלונית התשלום, יש להזין את שם המסוף בהגדרות המוצר. הזינו מחיר במספר שלם או עם שבר עשרוני גדול מ - 5 וללא טקסט נוסף.